Hakkımızda

About Us

30 yıllık geçmişi ile dijital baskı sektöründe lider firmalardan olan Cemil Baskı Çözümleri en yeni teknolojilere yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda 7 şubesi ve 150 çalışanı ile siz değerli müşterilerimize çözüm üretmenin mutluluğunu yaşamaktadır.Hızlı üretim ve kalitemizden ödün vermeden e-ticaret sitemizden de çok daha geniş kitlelere hizmet etmek için cemilonline.com  sitesini hizmete sokmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 Misyonumuz :

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak , zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak, İleri teknoloji kullanarak; Müşterilerimizin güç gereksinimlerindeki riskleri azaltmak ve onların tercih edilen iş ortağı olarak büyüme sağlamak.

Vizyonumuz :
Seçkin çalışanlarıyla iş mükemmelliyetini hedefleyerek müşterilerine rekabetçi, güvenilir, yüksek kaliteli çözümler sunan bir şirket olmak.

Kalite Politikamız :
Çalışmalarımızda; kalite yönetim standartlarına uyarak, tüm personelimizin katılımıyla, sistemin etkinliğini sürekli iyileştirerek;
yasal şartlar çerçevesinde mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

* Sitede bulunan her türlü yazılı ve görsel içerik, tasarım, ürün ve yazılımların herhangi bir şekilde kopyalanması veya yazılı izin olmadan kullanılması yasak olmakla birlikte bu kuralın ihlali cezai işleme tabidir.